Chciałabyś, aby Twoje oczy otaczała firana gęstych, zalotnych, ciemnych, długich i podkręconych rzęs? Masz to w zasięgu ręki dzięki przedłużaniu rzęs metodą 1:1 syntetycznymi rzęsami z domieszką jedwabiu.

Dzięki przedłużaniu  rzęsy stają się grubsze i dłuższe poprzez doklejenie pojedynczych syntetycznych rzęs do naturalnej rzęsy oka. Są one lekkie i wygodne w noszeniu przez wiele tygodni. Uzupełnienie rzęs jest konieczne co 3- 4 tygodnie, a klej stosowany w tej technice przedłużania rzęs jest całkowicie bezpieczny ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji- formaldehydów, przebadanych okulistycznie.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

- Jak długo utrzymują się rzęsy?
Rzęsy SecretLashes utrzymują wypadają zgodnie z naturalnym cyklem życia naturalnych rzęs, które rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Dlatego dla utrzymania pełnego efektu zaleca się uzupełnianie co 3-4 tygodnie.

- Czy naturalne rzęsy niszczą się?
Wszystkie produkty stosowane do zabiegu sa testowane farmaceutycznie, posiadają atesty wiec są całkowicie bezpieczne dla oczu. Klej stosowany do zabiegu jest hipoalergiczny i stosowany jest do bezszwowego klejenia ran pooperacyjnych. Rzęsy nie dotykają powieki, aplikowane są od 1mm do 2 mm od skory.

- Czy mogę korzystać z sauny i basenu?
Rzęsy SecretLashes idealnie nadają się do codziennego noszenia i dla aktywnego stylu życia. Pływanie, sauna, solarium oraz przebywanie w gorącym i wilgotnym klimacie nie ma żadnego wpływu na długość noszenia rzęs. Stosowany klej jest wodoodporny i trwały wiec radość posiadania przedłużonych rzęs może trwać przez24 godziny na dobę przez wiele tygodni.

- Czy mogę malować rzęsy?
Owszem, choć główną zaletą rzęs jest brak konieczności stosowania tuszu. Jeżeli pragniesz go jednak używać znajdziesz go w naszym salonie. Nie używaj nigdy tuszu wodoodpornego!

Przeciwwskazania i pielęgnacja

Przeciwwskazania i pielęgnacja

Przeciwwskazania do zabiegu przedłużania rzęs :

- choroby alergiczne oczu
- brak naturalnych rzęs
- zespół suchego oka
- zapalenie spojówek
- trichotillomania (natrętne wyrywanie rzęs)
- łysienie (nadmierne wypadanie rzęs)
- chemioterapia

Pielęgnacja przedłużonych rzęs:

- należy obchodzić się z rzęsami delikatnie, nie trzeć ich unikać spania na brzuchu i twarzą do poduszki
- nie używaj zalotki do rzęs przedłużanych
- nie stosować kosmetyków do demakijażu na bazie glikoli, mocznika, węglanów, alkoholu, protein czy rozpuszczalników oleistych gdyż osłabiają one wiązanie kleju
- tusz do rzęs nie jest już potrzebny, ale jeśli musisz go
użyć staraj się malować jedynie końcówki rzęs, wybieraj
specjalnie przeznaczone do tego produkty na bazie wody

Rzęsy te mogą być z łatwością usunięte przez profesjonalistę, bez uszkodzenia naturalnych rzęs.